Комп’ютерні технології дозволяють в деталях відновлювати втрачені пам’ятки архітектури і цілі поселення. Вони служать «наочними посібниками», що дозволяють отримати комплексне уявлення про те, якими були Олександрія і Вавилон, Древній Рим і міста античної Греції, дізнатися, як розвивався Єгипет і з чого починався Париж. Представляємо добірку кращих відео-реконструкцій історичних міст світу.
Віртуальні екскурсії до музеїв
Світові музеї розширюють цифровізацію своїх колекцій та виставляють її в загальний доступ онлайн, влаштовують різні флешмоби, вікторини, конкурси, проводять екскурсії через соцмережі онлайн, надають вільний доступ до бібліотек, освітніх програм, курсів і тд. Як на карантині працюють музеї України – читайте у нашому дайджесті на «Музейному просторі».
ПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ
Провідні музеї світу, які оцифровують свої колекції і викладають в вільний доступ зображення шедеврів. Тури з оглядом у 360-градусів, відеотрансляції головних виставок, а також тематичних конференцій та спеціальних програм. Більшість з них доступні на Google Arts & Culture
Ютуб-канал історичного спрямування Пишемо історію
Музеї світу
Новий погляд на маловідомі сторінки історії України ХХ століття, на специфіку українсько-російських відносин сучасного періоду. Глядач дізнається про українські деталі, досягнення яких раніше навмисно впліталися в лаври Російської держави. В рамках цієї передачі також проллється світло на фактори, що пояснюють нинішню російську агресію проти України. Хронометраж – 15 хвилин
Ютуб-канал історичного спрямування Мудра сова
Відеокурс з Історії України для кожного класу окремо. Відеоуроки підготовлені за шкільною програмою. У проєкті поєднано аудіокнигу і слайдшоу.
ПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ
джерела: новиниВінниці, prostir.museum
ПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ
джерела: новиниВінниці, prostir.museum
Немає коментарів:
Дописати коментар